banner-01
banner-02
banner-03

produs

Aflați despre produsele noastre fierbinți

Mai multe>>

despre noi

Despre descrierea fabricii

company img

ce facem

Raisefiber, înființată în noiembrie 2008, este un producător lider mondial de componente din fibră optică, cu 100 de angajați și o fabrică de 3000 mp. Am promovat certificarea ISO9001:2015 pentru sistemul de management al calității și certificarea pentru sistemul de management al mediului ISO14001. Indiferent de rasă, regiune, sistem politic și credință religioasă, Raisefiber este dedicat furnizării de produse și servicii de comunicații cu fibră optică de înaltă calitate clienților din întreaga lume!

Mai multe>>
Aflați mai multe

Buletinele noastre informative, cele mai recente informații despre produsele noastre, știri și oferte speciale.

Click pentru manual
  • Our Quality Commitment lies in all aspects of processes, resources, and methods that enable us to build superior networks for our customers. Through quality policy focusing on continuous improvement of products and services, we're able to achieve the highest levels of satisfaction for our customers.

    CALITATE

    Angajamentul nostru de calitate constă în toate aspectele proceselor, resurselor și metodelor care ne permit să construim rețele superioare pentru clienții noștri. Prin politica de calitate care se concentrează pe îmbunătățirea continuă a produselor și serviciilor, suntem capabili să atingem cele mai înalte niveluri de satisfacție pentru clienții noștri.

  • Raisefiber's world-class compatible products are 100% tested, compatible with over 200 vendors.Test for performance in our world-class lab facilities with the latest networking equipment to ensure the reliability.

    Programul de testare a soluției

    Produsele compatibile de clasă mondială Raisefiber sunt testate 100%, compatibile cu peste 200 de furnizori. Testați performanța în facilitățile noastre de laborator de clasă mondială cu cele mai noi echipamente de rețea pentru a asigura fiabilitatea.

  • Founded in 2008, Raisefiber is a global high-tech company providing high-speed communication network solutions and services to several industries. Raisefiber is offers a variety of standard telecommunication products and is also able to customize products based on individual needs.

    FABRICARE

    Fondată în 2008, Raisefiber este o companie globală de înaltă tehnologie care furnizează soluții și servicii de rețele de comunicații de mare viteză pentru mai multe industrii. Raisefiber oferă o varietate de produse standard de telecomunicații și, de asemenea, poate personaliza produsele în funcție de nevoile individuale.

aplicarea

Înțelegerea domeniului de aplicare al produsului vă va ajuta să rezolvați mai bine problema

  • Industry experiences 13 ani

    Experiențe în industrie

  • Number of employees 150 de persoane

    Numar de angajati

  • Factory Area 3000㎡

    Zona fabricii

  • Daily Production 5000 buc

    Producția zilnică

  • Annual production 1500000 buc

    Productie anuala

știri

Înțelegeți dinamica companiei și industriei noastre

 Do You Know About Mode Conditioning Patch Cord?

Știți despre cordonul de corecție de condiționare a modului?

Cererea mare de lățime de bandă sporită a determinat lansarea standardului 802.3z (IEEE) pentru Gigabit Ethernet prin fibră optică. După cum știm cu toții, modulele transceiver 1000BASE-LX pot funcționa numai pe fibre cu un singur mod. Cu toate acestea, acest lucru poate reprezenta o problemă dacă o rețea de fibră existentă utilizează fibre multimodale. Când o fibră cu un singur mod este lansată într-o fibră multimodă, va apărea un fenomen cunoscut sub numele de Întârziere în mod diferențial (DMD).

Care este diferența dintre UPC și APC...

De obicei auzim despre descrieri precum „cablu de corecție cu fibră optică duplex multimod LC/UPC” sau „jumper de fibră optică simplex ST/APC unic”. Ce înseamnă aceste cuvinte UPC și...
Mai multe>>

Fibră monomod (SMF): capacitate mai mare și...

După cum știm cu toții, fibra multimodală este de obicei împărțită în OM1, OM2, OM3 și OM4. Atunci ce zici de fibra monomod? De fapt, tipurile de fibră monomod par mult mai complexe decât fibra multimod....
Mai multe>>